Afloat

Afloat dla Mac

Dodaj opcje ruchomego okna do swojego pulpitu

Jeśli rozpaczasz nad brakiem aplikacji do zarządzania oknami dostępnych w OS X, to może być to, czego szukasz - przynajmniej w przypadku aplikacji Cocoa. Podpowiedź zapewnia, że ​​okna pozostają unoszące się nad wszystkimi innymi, lub pozwala... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy dostęp z menu Okno
  • Łatwa zmiana przezroczystości
  • Przydatny do zachowania uwagi w niektórych oknach

Wady

  • Ekran nagród dotacji czasem wyskakuje

Bardzo dobry
8

Jeśli rozpaczasz nad brakiem aplikacji do zarządzania oknami dostępnych w OS X, to może być to, czego szukasz - przynajmniej w przypadku aplikacji Cocoa.

Podpowiedź zapewnia, że ​​okna pozostają unoszące się nad wszystkimi innymi, lub pozwala dodać do nich przezroczystość. Jest świetną alternatywą do zarządzania oknami dla tych, którzy nie korzystają lub po prostu nie lubią Spaces. Możesz zrobić wszystko, od zmiany poziomu przezroczystości do zamieniania okien w nakładkę. Możesz nawet zmienić rozmiar okien, przeciągając ich krawędzie - nie tylko narożniki.

Możesz używać skrótów klawiszowych do kontrolowania wszystkich operacji, ale większość użytkowników prawdopodobnie będzie łatwiej korzystać z myszy. Aby uzyskać dostęp do opcji Podpowiedź, przejdź do opcji "Okno" dowolnego okna, którego używasz, i wybierz odpowiednią opcję - na przykład "Zachowaj przezroczystość", "Przekształć nakładki w normalne" i "Pokaż plik okna w Finderze". Na początku przyzwyczajenie się do tego może być trudne zwłaszcza, jeśli masz otwarte wiele okien. Sprawienie, by kilka z nich było trochę przezroczystych, nie jest bardzo pomocne.

Jeśli jednak chcesz mieć tylko jedno okno - na przykład odtwarzacz wideo - to jest to idealne narzędzie do utrzymywania ekranu wideo unoszącego się na wierzchu. To samo dotyczy klientów wiadomości błyskawicznych, których nie chcesz ukrywać podczas pracy.

Afloat dodaje do OS X cały szereg nowych funkcji zarządzania oknami, które każdy użytkownik, który zostanie zalewany przez okna, powinien docenić.

Ta nowa wersja pakietu Afloat jest zgodna z systemem Snow Leopard.

Zmiany

  • Ta nowa wersja pakietu Afloat jest zgodna z systemem Snow Leopard.

Najczęściej pobierane Personalizacja na mac

Afloat

Download

Afloat 2.2

Opinie użytkowników o Afloat

Sponsorowany×